Retro batérie do kuchyne - nový trend, ktorý si nemôžete nechať uniknúť

Hovorí sa, že móda ide vždy po špirále. Trendy neustále odchádzajú a prichádzajú a kuchyňa rozhodne nie je výnimkou. Svoj veľký návrat zažívajú i kuchynské batérie v retro štýle. Prezradíme vám však, že retro je len ich dizajn. V skutočnosti vám dokážu ponúknuť všetky vymoženosti, ktoré by ste čakali od moderných kuchynských batérií. Len ich dizajn je oveľa lákavejší pre vyznávačov tohto štýlu. Plánujete rekonštrukciu kuchyne a zvažujete, či by bola pre vás batéria v retro štýle vhodnou možnosťou? Dnes sme si pre vás pripravili pár nápadov, ktoré by vám mohli pomôcť.

Kuchyňa vo vidieckom štýle

Kuchyňa vo vidieckom štýle? V tom prípade je pre vás retro batéria ideálnou voľbou

Vidiecky štýl objavil množstvo priaznivcov a my sa nemôžeme diviť. Dokáže veľmi jednoducho navodiť atmosféru pohody a pokoja. Je útulný a veľmi rýchlo vás získa na svoju stranu dokonalým vystihnutím domova. Pre kuchyňu vo vidieckom štýle je typický keramický drez v starom štýle. Batéria v retro štýle je jeho ideálnym doplnkom. Pre nás sa stáva favoritom napríklad značka Blanco, ktorá vytvára retro batérie v odtieňoch leštenej mosadze, mangánu i chrómu.

Dokonalú atmosféru vidieckej kuchyne doladíte napríklad vyšívanými utierkami alebo ikonickými dózami na sušienky. Tento typ kuchyne si však naozaj žiada doladiť každý detail a práve batéria v retro štýle je jedným z tých, na ktoré by ste nemali zabudnúť.

Retro batérie

Je vhodnou možnosťou i do modernej kuchyne

Retro batérie je však chameleónom, ktorého môžete zvoliť do každej kuchyne. Plánujete moderne zariadenú kuchyňu? Hlavné slovo bude mať v jej prípade granitový drez? Aj tu nájde retro batéria svoje uplatnenie a stane sa prvkom, ktorý vždy dokáže okúzliť a zaujať. Je len na vás, ako ju zakomponujete do svojej kuchyne, ale verte nám. Retro batérie si naozaj zaslúžia vašu pozornosť.

%
Limitovaný výpredaj