Doprava

 

Pri nákupe nad 100 Vám tovar doručíme ZADARMO na akúkoľvek adresu v rámci Slovenskej republiky.

 

DOPRAVA NA ÚZEMÍ SLOVENSKEJ REPUBLIKY

Obvyklá dodacia doba na doručenie tovaru je do 7 pracovných od potvrdenia objednávky. Orientačné hodiny pre rozvoz tovaru sú v pracovné dni medzi 8.00 – 18.00 hod. Spôsob dopravy tovaru si kupujúci zvolí sám cez objednávkový formulár v e-shope alebo pri inom spôsobe komunikácie.

Kupujúci si môže vybrať z niekoľkých spôsobov doručenia a prevzatia objednaného tovaru:

Doprava kuriérom

cena dopravy: 4 € s DPH

         (0 € s DPH pri produktoch s označením „doprava zadarmo“ alebo pri nákupe nad 100 €)

  • v rámci celého územia Slovenskej Republiky
  • doručenie tovaru v pracovných dňoch v čase medzi 8.00 -16.00 hod
  • tovar Vám bude doručený na miesto určenia vo vopred dohodnutom termíne
  • bude doručený za prvé uzamykateľné dvere na Vašom dome či byte
  • dopravca nezabezpečuje vynášku na poschodie
  • nadštandardná doprava je hradená zákazníkom

Osobný odber na prevádzke

Osobné prevzatie je zadarmo

Osobný odber je možný na prevádzke predávajúceho na adrese Panónska cesta 4, 851 04 Bratislava, v pracovných dňoch počas otváracích hodín medzi 10.00 -18.00 hodinou, v inom termíne len na základe dohody prostredníctvom e-mailu alebo telefonického rozhovoru na číslach 0903 208 005, 0944 003 302. Pozrite si mapu kde nás nájdete

 

DOPRAVA NA ÚZEMÍ ČESKEJ REPUBLIKY

Prepravu na území Českej republiky pre nás zabezpečuje spoločnosť TOPTRANS. Štandardná doba dodania je od 24 do 48 hodín. V dňoch pracovného voľna a pracovného pokoja (s výnimkou TOP-WEEKEND) dodacia lehota neplynie. Prevažná väčšina zásielok je doručená v čase medzi 9.00 a 14.00 hodinou. Každá zásielka prepravovaná v systéme je poistená na škody spôsobené prepravcom TOPTRANS do 30.000,-eur už v cene prepravného. Pri prepravách SR/ČR a ČR/SR sú zásielky poistené podľa podmienok dohody CMR.

Automatické upozornenie pred doručením je samozrejmosťou. Po vstupe zásielky do skladu TOPTRANSU generuje systém automaticky na e-mail prijímateľa správu s interaktívnym odkazom. Po odkliknutí sa adresátovi sprístupní aktuálna lokácia jeho očakávanej zásielky. Pokiaľ je táto už zaradená do rozvozového okruhu, má zákazník k dispozícii aj meno doručujúceho vodiča a tiež jeho telefónny kontakt.