Kuchynské batérie / 5 príspevkov

Hovorí sa, že móda ide vždy po špirále. Trendy neustále odchádzajú a prichádzajú a kuchyňa rozhodne nie je výnimkou. Svoj veľký návrat zažívajú i kuchynské batérie v retro štýle. Prezradíme vám však, že retro je len ich dizajn. V skutočnosti vám dokážu ponúknuť všetky vymoženosti, ktoré by ste čakali od moderných kuchynských batérií.
Pri výbere zariadenia kuchyne je vedúcim prvkom funkčnosť. Estetika a celkové ladenie sú tiež dôležité parametre, ale ak túžite po kuchyni, v ktorej budete s radosťou pracovať, funkčnosť má jednoznačne vedúcu pozíciu. Pri výbere batérie do kuchyne nie je situácia iná. Dnes vám prezradíme najlepšie tipy a triky, ako vybrať najlepšiu kuchynskú batériu.
Problémy s vodou patria v každej domácnosti medzi najzávažnejšie. Voda je živel, ktorý nedokážeme skrotiť a dobre si to uvedomujeme. Veľmi často stojí za striekajúcou kuchynskou batériou vodný kameň, ktorý sa usadzuje v perlátore. Žiadny strach – existuje niekoľko účinných trikov, ako sa proti vodnému kameňu brániť.
Výber prvkov, ktoré by mali mať v našej kuchyne svoje miesto, rozhodne nie je jednoduchý. Na začiatku sa môže zdať, že ide predovšetkým o dizajn, ale keď sa pustíte do práce, úloha je oveľa náročnejšia. Veľmi rýchlo zistíme, že hlavné slovo má funkčnosť.
Výsuvná sprcha je veľmi praktickým prvkom moderných kuchynských batérií.
%
Limitovaný výpredaj