Blanco sada pre dodatočnú montáž InFino s bowdenom

Obj. číslo: 232459
Na sklade
v predajni už 17.06.2024 / 18.06.2024 u vás doma
18,00 €

Blanco sada pre dodatočnú montáž InFino s bowdenovým lankom

Popis produktu

Popis produktu Blanco sada pre dodatočnú montáž InFino s bowdenom

Blanco sada pre dodatočnú montáž InFino s bowdenovým lankom

Na stiahnutie:

Hľadáte náhradné diely? Viac tu
Parametre

Parametre produktu Blanco sada pre dodatočnú montáž InFino s bowdenom

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Hrubá hmotnosť (kg)
0,13 kg
Čistá hmotnosť (kg)
0,13 kg
Výška, šírka, dĺžka (mm)
264 x 557 x 584
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Blanco sada pre dodatočnú montáž InFino s bowdenom

Otázky a odpovede

 • Marek
  30.10.2023
  Viem ku tomuto Info dať miesto tiahla otočný system alebo Pushcontrol? Mam drez 525991 ku tomu som kúpil 232459 a predpokladám že som zabudol kúpiť vrchnú časť ovládania. Nepáči sa mi ale to tiahlo. Ďakujem za odpoveď
  Fedor
  2.11.2023

  Vážený zákazník,

  Blanco sada pre dodatočnú montáž InFino s bowdenom je kompatibilná s našou širokou ponukou ovládačov tiahla značky Blanco, vrátane elegantného Push Control systému, ktorý umožňuje jednoduché ovládanie odpadu stlačením.

  Pre viac informácií, ako aj pre poradenstvo pri výbere a nákupe vhodného ovládača, neváhajte kontaktovať naše zákaznícke centrum.

  S pozdravom,

  Tím drezy-blanco.sk

 • Lubor
  19.6.2023
  Dobrý deň mám drez Blanco Naya 6 je možné na tento drez namontovať Blanco sada pre dodatočnú montáž InFino s bowdenovým lankom? Prípadne čo musím dokúpiť aby to bolo možné. Ďakujem
  Fedor
  19.6.2023

  Dobrý deň pán Lubor,

  k drezu Blanco Naya 6 nie je možné dokúpiť Blanco sadu pre dodatočnú montáž InFino s bowdenovým lankom, nakoľko tento drez nedisponuje sitkom InFino, ale sitkom klasickým.

  V prípade, že potrebujete k drezu Blanco Naya 6 excentrické ovládanie, je potrebné zakúpiť toto: https://www.drezyonline.sk/blanco-excenter-217163-p13279 .

  Ďakujeme a prajeme pekný deň

Hodnotenia

Nemecká firma BLANCO sa už od roku 1925 špecializuje na výrobu a spracovávanie materiálov a zariadení pre gastronómiu. Je jednou z najvyhľadávanejších a najväčších značiek kuchynských drezov na svete. Na našej stránke ponúkame široký výber drezov, kuchynských batérií a príslušenstva značky BLANCO. V ponuke sú aj akciové sety nerezových a silgranitových kuchynských drezov a batérií BLANCO.

Kuchynské drezy BANCO sú k dispozícii v troch materiáloch – nerez, silgranit a keramika. Silgranitové a keramické drezy sú vyrábané v niekoľkých farebných odtieňoch. V rovnakých materiáloch a farbách sú vyrábané aj kuchynské batérie, vďaka čomu je perfektné zladenie kuchynského drezu a batérie veľmi jednoduché.

...viac o značke
%
Limitovaný výpredaj