Blanco ovládač tiahla

Na sklade
v predajni už 19.04.2024 / 22.04.2024 u vás doma
54,00 €

Blanco ovládač tiahla

Popis produktu

Popis produktu Blanco ovládač tiahla

Blanco ovládač tiahla

Hľadáte náhradné diely? Viac tu
Parametre

Parametre produktu Blanco ovládač tiahla

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Hrubá hmotnosť (kg)
0,18 kg
Výška, šírka, dĺžka (mm)
6 x 6.5 x 17
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Blanco ovládač tiahla

Otázky a odpovede

 • Martin
  2.10.2023
  Dobry vecer, je mozne nahradit tento typ tiahla klasickym tiahlom s nastrekom chromu v tvare kolieska ktore je sucastou dodavky drezu. Rad by slm jo vemenil za typ s imitaciou nerez. Dakujem.
  Fedor
  11.10.2023

  Dobrý deň,

  ďakujeme za Váš záujem o našu ponuku. Áno, ovládač tiahla v klasickom okrúhlom dizajne s chromovým nastrekom je možné nahradit ovládačom tiahla s imitáciou nerezu. Podmienkou je, že náhrada musí byť z ponuky ovládačov tiahla značky Blanco, ktoré máme v sortimente.

  V prípade ďalších otázok alebo nejasností nás, prosím, neváhajte kontaktovať.

  S pozdravom,

  Tím drezy-blanco.sk

Hodnotenia

Nemecká firma BLANCO sa už od roku 1925 špecializuje na výrobu a spracovávanie materiálov a zariadení pre gastronómiu. Je jednou z najvyhľadávanejších a najväčších značiek kuchynských drezov na svete. Na našej stránke ponúkame široký výber drezov, kuchynských batérií a príslušenstva značky BLANCO. V ponuke sú aj akciové sety nerezových a silgranitových kuchynských drezov a batérií BLANCO.

Kuchynské drezy BANCO sú k dispozícii v troch materiáloch – nerez, silgranit a keramika. Silgranitové a keramické drezy sú vyrábané v niekoľkých farebných odtieňoch. V rovnakých materiáloch a farbách sú vyrábané aj kuchynské batérie, vďaka čomu je perfektné zladenie kuchynského drezu a batérie veľmi jednoduché.

...viac o značke
%
Limitovaný výpredaj