Blanco Panera-S

Užite si dnešnú mimoriadnu zľavu  41,15 €, ktorá bude automaticky uplatnená pri nákupe v košíku!
Posledné 2 kusy
v predajni už 05.06.2023 / 06.06.2023 u vás doma
823,00 €
+ Pridať do setu
Kuchynská batéria Blanco Panera-S predstavuje dizajnový kúsok, ktorý zaujme svojou eleganciou a estetikou materiálu. Táto kuchynská batéria ponúka výrazný koncept ovládania s ľahko vytiahnuteľnou hadicou zo spredu. Batéria umožňuje zmenu z jemného prúdu vody na sprchu jednoduchým stlačením tlačidla.
Popis produktu

Popis produktu Blanco Panera-S

Kuchynská batéria Blanco Panera-S predstavuje dizajnový kúsok, ktorý zaujme svojou eleganciou a estetikou materiálu. Táto kuchynská batéria ponúka výrazný koncept ovládania s ľahko vytiahnuteľnou hadicou zo spredu. Batéria umožňuje zmenu z jemného prúdu vody na sprchu jednoduchým stlačením tlačidla.

Táto batéria je šetrná k životnému prostrediu, pretože základné nastavenie ovládacej páky umožňuje štart s chladnou vodou. Blanco Panera-S je vysokokvalitná verzia vyrobená z pevnéj nerezovej ocele s kefovaným povrchom.

Otočný výtok batérie sa dá pohybovať o 160°, čo zabezpečuje väčší dosah. Pre inštaláciu je potrebný otvor o priemere 35 mm. Batéria je vybavená keramickou diskovou kartušou a kovovým obalom hadice. Flexibilné prívodné hadičky s dĺžkou 560 mm a ⅜'' matkou zabezpečujú jednoduchú a bezpečnú inštaláciu.

Patentovaný regulátor prúdu výrazne znižuje tvorbu vodného kameňa. Stabilizačná doska zvyšuje stabilitu batérie pri montáži v nerezových drezoch. Batéria je navyše vybavená spätným ventilom, ktorý zaručuje ochranu proti spätnému toku vody v súlade s normou EN 1717.

Kuchynská batéria Blanco Panera-S je schválená LGA a DVGW, čo ju robí ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spojenie dizajnu a funkčnosti. Batéria obsahuje kompletný set príslušenstva pre montáž, takže nie je nutné dokupovať žiadne ďalšie súčasti.

...celý popis produktu

Obsah balenia

  • drezová batéria
  • pripojovacie hadičky
  • montážny balíček
Hľadáte náhradné diely? Viac tu
Parametre

Parametre produktu Blanco Panera-S

Základné parametre

Výsuvná sprcha
áno
Výška batérie
298,5 mm
Otáčateľný odtok vody
160 °
Batéria pred okno
nie
Beztlaková batéria
nie
Umiestnenie
Stojančeková
Ovládanie batérie
Pákové
Dĺžka prepojovacej hadice
56 cm
Priemer montážneho otvoru
35 mm

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Hrubá hmotnosť (kg)
3,5 kg
Výška, šírka, dĺžka (mm)
27 x 11 x 56
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Blanco Panera-S

Hodnotenia

Nemecká firma BLANCO sa už od roku 1925 špecializuje na výrobu a spracovávanie materiálov a zariadení pre gastronómiu. Je jednou z najvyhľadávanejších a najväčších značiek kuchynských drezov na svete. Na našej stránke ponúkame široký výber drezov, kuchynských batérií a príslušenstva značky BLANCO. V ponuke sú aj akciové sety nerezových a silgranitových kuchynských drezov a batérií BLANCO.

Kuchynské drezy BANCO sú k dispozícii v troch materiáloch – nerez, silgranit a keramika. Silgranitové a keramické drezy sú vyrábané v niekoľkých farebných odtieňoch. V rovnakých materiáloch a farbách sú vyrábané aj kuchynské batérie, vďaka čomu je perfektné zladenie kuchynského drezu a batérie veľmi jednoduché.

...viac o značke
%
Limitovaný výpredaj