Blanco Favum XL 6 S

189,00 €
Predpokladaný termín dodania 10.12. / doprava zadarmo
+ Pridať do setu
Príprava otvorov zadarmo!
K tomuto produktu máte možnosť v nákupnom košíku zvoliť vyhotovenie otvorov priamo do drezu pohodlne a bez poplatku navyše. Zistiť viac
Blanco FAVUM XL 6 S predstavuje obojstranný nadčasový kuchynský drez s praktickým dizajnom. Vďaka extra veľkej vanička, pri rozmeroch 860 x 435, je drez určený aj do menších priestorov ale s maximálnym využitím, s montážou na pracovnú dosku od minimálnej šírky skrinky 60 cm.
Popis produktu

Popis produktu Blanco Favum XL 6 S

 • granit
 • na pracovnú dosku
 • jednodrez s odkvapom
 • univerzálny obojstranný drez

Granitový drez FAVUM XL 6 S je určený výhradne na montáž do pracovnej dosky s minimálnou šírkou skrinky 60 cm. Z hľadiska tvaru sa jedná o komfortný obdĺžnikový jednodrez s extra veľkou vaničkou, ktorý je obojstranný a dostupný vo viacerých farebných prevedeniach. Tento silgranitový drez s vaničkou o rozmeroch 430 x 370 s 180 mm hĺbkou má rozmery 860 x 435 x mm. Rozmery výrezu sú 840 x 415 mm.

Vzhľadom na rozmery drezu môžeme hovoriť o maximálnom využití priestoru pre vaničku. Drezu nechýba ani dostatočná odkvapávacia plocha pre lepšie praktické využitie v kuchyni. Nakoľko je tvar drezu obojstranný, je len na Vás či si pri montáži zvolíte orientáciu vaničky na pravú alebo na ľavú stranu.

Granitové drezy sa vyznačujú vysokým stupňom odolnosti a vďaka antibakteriálnemu zloženiu sú výrazne hygienickou možnosťou pre Vašu domácnosť. Ich údržba je veľmi jednoduchá. Povrch drezu nezachytáva nečistoty a farebné pigmenty tekutín, očistiť ich môžete jednoducho bežnými čistiacími prostriedkami. Granit je farebne stály materiál, ktorý odoláva aj vysokým teplotám.

...celý popis produktu

Obsah balenia

 • sifón komplet = odtoková armatúra + zápachový uzáver s odbočkou pre umývačku riadu
 • 3 ½ výpusť so sitkom
 • úchyty
 • 2 predvŕtané otvory na vyklepnutie

Na stiahnutie:

Hľadáte náhradné diely? Viac tu
Parametre

Parametre produktu Blanco Favum XL 6 S

Základné parametre

Materiál
granit
Rozmery drezu
860 x 435 mm
Rozmery výrezu
840 x 415 mm
Rozmery vaničky
430 x 370 mm
Minimálna šírka skrinky
60 cm
Šírka drezu
81 - 90 cm
Hĺbka vaničky
180 mm
Excentrické ovládanie
nie
Montáž drezu
na pracovnú dosku
Tvar drezu
jednodrez s odkvapom
Orientácia drezu
univerzálny obojstranný drez

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Hrubá hmotnosť (kg)
13,64 kg
Výška, šírka, dĺžka (mm)
348 x 581 x 1014
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Blanco Favum XL 6 S

Otázky a odpovede

 • Jozef
  13.9.2020
  Dobrý deň, chcel by som sa opýtať da sa vykruziť aj otvor na dávkovač? Alebo dávkovač tam nieje možne osadiť? Ďakujem za odpoveď
  Fedor
  9.10.2020

  Dobrý deň,

  v dreze Blanco Favum XL 6 S sa nachádzajú 2 predvŕtané otvory na vyklepnutie. Je možné do nich osadiť napríklad dávkovač saponátu a batériu. 

  Prajem pekný deň

 • Ivana Štorová
  27.8.2018
  Dobrý deň. Chcela by som sa spýtať, či je možné s diamantovým vykružovačom otvorov, ktorý sa dá v akcii získať k dresu, vyvŕtať otvor vedľa batérie, okrem toho predznačeného otvoru, alebo slúži iba na vyvŕtanie otvoru, ktorý je naznačený na dreze. V prípade ak áno, či platí aj záruka na drez. Ďakujem
  Fedor
  13.10.2020

  Dobrý deň,

  vykružovač slúži iba ako pomôcka pre vyrezanie už predfrézovaného otvoru. Dodatočný otvor je možné vykrúžiť avšak ide o zásah do glazúry drezu a v prípade mechanického poškodenia sa záruka na drez nevztahuje.

  Prajem pekný deň

 • Faško Peter
  6.5.2018
  Dobry den, da sa k tomuto drezu dokupit excenter? Dakujem
  Fedor
  12.10.2020

  Dobrý deň,

  k drezu si môžete zakúpiť excentrické ovládanie 118 979.

  Prajem pekný deň

Hodnotenia 100%
Napíšte svoje hodnotenie
Silvia
Páči sa nám.
+ Zatiaľ nič nemôžem napísať o produkte, nakoľko je ešte v krabici.
- Niesu žiadne nevýhody, zatiaľ.
Monika/Bratislava
veľmi spokojná, žiadne vodné kvapky po umývaní netreba utierať do sucha

Nemecká firma BLANCO sa už od roku 1925 špecializuje na výrobu a spracovávanie materiálov a zariadení pre gastronómiu. Je jednou z najvyhľadávanejších a najväčších značiek kuchynských drezov na svete. Na našej stránke ponúkame široký výber drezov, kuchynských batérií a príslušenstva značky BLANCO. V ponuke sú aj akciové sety nerezových a silgranitových kuchynských drezov a batérií BLANCO.

Kuchynské drezy BANCO sú k dispozícii v troch materiáloch – nerez, silgranit a keramika. Silgranitové a keramické drezy sú vyrábané v niekoľkých farebných odtieňoch. V rovnakých materiáloch a farbách sú vyrábané aj kuchynské batérie, vďaka čomu je perfektné zladenie kuchynského drezu a batérie veľmi jednoduché.

...viac o značke
Záleží nám na vás
Rozumieme svojim zákazníkom a ich potrebám.
Príprava otvorov
Ponúkame vám riešenie vyhotovenia dier do drezov bez poplatku navyše.
%
Limitovaný výpredaj