Prečo u nás nakupovať

Široký sortiment a kvalita produktov

V našej ponuke sa nachádza veľká škála produktov od popredných značiek, ktoré ocení každý človek, ktorého dopyt je po prvotriednych materiáloch a vkusnom príslušenstve. Pokiaľ chcete, aby Vaša kuchyňa bola využitá nie len ako pracovný priestor, ale aj ako oddychová zóna, veríme tomu, že náš sortiment Vám uľahčí život a zabezpečí pohodlie, po ktorom je v dnešnej dobe tak veľký dopyt.

Garancia najlepšej ceny

Chceme, aby naši zákazníci mali z nákupu dobrý pocit a nemuseli utrácať viac, než je nevyhnutné. Preto Vám ponúkame garanciu najlepšej ceny. Ak nájdete rovnaký produkt u iného autorizovaného slovenského e-shopu za nižšiu cenu, radi Vám ju dorovnáme. Stačí nám poslať link na produkt s rovnakými parametrami, označením a kvalitou ako na našom eshope a my Vám ponúkneme rovnakú cenu. Pokiaľ nám to umožní právna úprava hospodárskej súťaže, cenu dorovnáme. 

Najlepšia cena je kombinácia výhodnej ceny, kvalitného tovaru, služieb a zákazníckej podpory, ktorá pre vás predstavuje nákup na našom eshope. Najlepšia cena nemusí vždy znamenať cenu najnižšiu, aj keď sa Vám snažíme najnižšiu cenu ponúknuť.

Je dôležité mať na pamäti, že garancia sa vzťahuje iba na rovnaký tovar a závisí od podmienok predaja. Tovar musí byť k dispozícii v rámci Slovenska a nesmie byť poškodený, používaný, alebo chýbať mu obal alebo príslušenstvo. Taktiež cena tovaru nesmie byť podmienená nákupom iného tovaru alebo služby. 

Garancia sa vzťahuje na všetky produkty skladom, s výnimkou tovaru uvedeného na sklade u dodávateľa a nezahrňuje ceny výpredajových produktov, zľavových akcií alebo kódov. 

Môže sa stať, že niektoré produkty nebudú spadať pod garanciu dorovnania ceny. V takýchto prípadoch si vyhradzujeme právo odmietnuť dorovnanie ceny. 

Vyhradzujeme si právo ponuku produktov v programe alebo program garancie najlepšej ceny kedykoľvek zmeniť alebo ukončiť, tým však nebudú dotknuté už zaslané formuláre s upozornením na nižšiu cenu relevantnej konkurencie.

Veríme, že naše ceny sú už teraz konkurencieschopné, ale ak nájdete nižšiu cenu, neváhajte nás kontaktovať a radi Vám pomôžeme!

Rýchlosť doručenia tovaru a informovanosť zákazníka

Veľké gró našej práce spočíva v detailoch, ktoré umožňujú zákazníkovi mať väčší prehľad v tom, v akom stave sa jeho objednávka nachádza. Snažíme sa ho informovať telefonicky, e-mailom a sms správou o spracovaní, stave a termíne doručenia objednaného tovaru. Práve preto, že máme väčšinu ponúkaného tovaru skladom, robíme všetko čo je v našich silách, aby ho mal zákazník v čo najkratšom čase k dispozícii.

Proklientský prístup, odborné konzultácie a poradenstvo

Náš ústretový kolektív predajcov a ich odbornosť Vám zabezpečia kvalitné služby v oblasti poradenstva a pomoci s výberom tovaru. Sú to ľudia s dlhoročnými skúsenosťami a pôsobením na trhu v oblasti predaja kuchynského vybavenia s profesionálnym prístupom k práci a k zákazníkom. Odborné poradenstvo Vám vieme ponúknuť v rámci pracovných hodín od 10 - 18 hod. v písomnej forme na Livechate stránky, poprípade sa nás môžete opýtať priamo na produkt v sekcii poradca. Pokiaľ dáte radšej priestor telefonickej komunikácii, neváhajte nás kontaktovať na čísle 02/ 209 24 800, prípadne e-mailom.

Dostupnosť kamennej predajne

Veľkou výhodou nášho e-shopu je dostupnosť kamennej predajne situovanej na ulici Panónska cesta 4 v Bratislave. Tieto naše priestory slúžia na prezentáciu konkrétnych vzoriek kuchynského vybavenia, ktoré máme v ponuke. Zákazník má tak jedinečnú možnosť prejsť si showroom a fyzicky sa presvedčiť o výbere a materiály konkrétneho produktu, alebo sa o ňom poradiť s predávajúcim personálom. Pokiaľ sa chcete porozhliadať po produktoch a pokochať sa ojedinele riešeným priestorom, alebo si prevziať tovar, budeme radi, keď si nás prídete obzrieť.

Prajeme Vám príjemné nakupovanie.

%
Limitovaný výpredaj