Blanco sitko 125555

Obj. číslo: 125555
Na sklade
v predajni už 19.07.2024 / 22.07.2024 u vás doma
14,90 €

Blanco sitko 3,5" pre drezy s excentrickým ovladaním výpuste, priemer=82 mm

Popis produktu

Popis produktu Blanco sitko 125555

Radi by sme Vám pomohli vybrať správny typ sitka pre Váš drez. Ak si nie ste istí, ktoré sitko je pre Vás to správne, kontaktujte nás prosím e- mailom alebo telefonicky.

Hľadáte náhradné diely? Viac tu
Parametre

Parametre produktu Blanco sitko 125555

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Hrubá hmotnosť (kg)
0,1 kg
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Blanco sitko 125555

Otázky a odpovede

 • Martin
  9.6.2024
  Dobrý , chcem sa opýtať či uvedené sitko je vhodne na dres Blanco EN 13310 : 2003 Rohteil, Metra 6S SILG.CAFÉ , Status G1 , ďakujem za odpoved
  Fedor
  10.6.2024

  Dobrý deň,

  ďakujeme za kontaktovanie.

  Aby sme mohli presne overiť, či je sitko vhodné pre Váš drez, je potrebné vypísať formulár náhradných dielov cez nasledujúci odkaz: https://www.drezy-blanco.sk/dopyt-nahradnych-dielov 

  Do prílohy je potrebné priložiť fotografiu celého drezu, fotografiu výrobného štítku ktorý sa nachádza na spodnej strany vaničky a fotografiu sifónu.

  Ak máte aktuálne sitko, pomôže jeho fotografia zvrchu a zospodu.

  Na základe toho sa identifikuje presný typ sitka.

 • Zuzana
  9.4.2024
  Prajem dobrý deň, rada by som vedieť ci sitko Blanco 1255555 bude sediet na drez Blanco Dalango EN 13310 - neviem ci som dala spravne cislo. Dakujem
  Fedor
  10.4.2024

  Dobrý deň,

  ďakujeme za Váš záujem o produkty BLANCO. Bohužiaľ, uvedené číslo 13310 nie je správne označenie konkrétneho drezu BLANCO, preto aby sme zaručili správnu kompatibilitu sitka 125555 s Vaším drezom, je potrebné vyplniť formulár pre dopyt náhradných dielov.

  Prosím, vyplňte formulár na našej stránke tu: https://www.drezy-blanco.sk/dopyt-nahradnych-dielov.

  Nezabudnite k formuláru priložiť aj fotografiu štítku, ktorý sa nachádza na spodnej strane vaničky Vášho drezu. Toto nám umožní presne preveriť, ktoré náhradné diely sú kompatibilné s Vaším modelom.

  Po spracovaní a preverení Vašich informácií Vás budeme čo najskôr kontaktovať s výsledkami.

  Ďakujeme

  S pozdravom,

  Tím drezy-blanco.sk

 • Iveta
  18.5.2023
  dobru den, je toto sitko vhodne pre drez blanco anthrazit subline 400 u? alebo ktory udaj vam treba z toho stitka? dakujem
  Fedor
  18.5.2023

  Dobrý deň pani Iveta,

  v prípade dopytu na náhradné diely je potrebné si vyplniť formulár na náhradné diely na našej stránke, aby Vám kolegovia zo servisného strediska vedeli zaručiť kompatibilitu s Vašim drezom.

  Do formuláru je potrebné priloženie fotografie celého drezu a štítku s označením, ktorý sa nachádza zo spodnej strany vaničky drezu.

  Zasielam odkaz na formulár : https://www.drezy-blanco.sk/dopyt-nahradnych-dielov

  Ďakujeme a prajeme pekný deň

Hodnotenia

Nemecká firma BLANCO sa už od roku 1925 špecializuje na výrobu a spracovávanie materiálov a zariadení pre gastronómiu. Je jednou z najvyhľadávanejších a najväčších značiek kuchynských drezov na svete. Na našej stránke ponúkame široký výber drezov, kuchynských batérií a príslušenstva značky BLANCO. V ponuke sú aj akciové sety nerezových a silgranitových kuchynských drezov a batérií BLANCO.

Kuchynské drezy BANCO sú k dispozícii v troch materiáloch – nerez, silgranit a keramika. Silgranitové a keramické drezy sú vyrábané v niekoľkých farebných odtieňoch. V rovnakých materiáloch a farbách sú vyrábané aj kuchynské batérie, vďaka čomu je perfektné zladenie kuchynského drezu a batérie veľmi jednoduché.

...viac o značke
%
Limitovaný výpredaj