Blanco sitko 117563

Obj. číslo: 117563
Na sklade
v predajni už 19.07.2024 / 22.07.2024 u vás doma
14,90 €

Sitko pre drezy bez excentra. Po roku 2018 prešlo sitko modifikáciu a gulička sa posunula smer dolu. Predtým bola vzdialenosť od konca pera…

Popis produktu

Popis produktu Blanco sitko 117563

Radi by sme Vám pomohli vybrať správny typ sitka pre Váš drez. Ak si nie ste istí, ktoré sitko je pre Vás to správne, kontaktujte nás prosím e- mailom alebo telefonicky.

 

Hľadáte náhradné diely? Viac tu
Parametre

Parametre produktu Blanco sitko 117563

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Hrubá hmotnosť (kg)
0,1 kg
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Blanco sitko 117563

Otázky a odpovede

 • Juraj
  25.6.2024
  Dobry den, mame drez BLANCO ZIA 6 S z 2011, pokazila sa nam "gulicka" na sitku odtoku (sitko je teraz trvalo v dolnej polohe). Bude toto nami vyhladane "Blanco sitko 117563" pre nas spravnym nahradnym dielom/sitkom? Dakujem
  Fedor
  25.6.2024

  Dobrý deň,

  ďakujeme za kontaktovanie.

  Aby sme mohli presne overiť, či je sitko vhodné pre Váš drez, je potrebné vypísať formulár náhradných dielov cez nasledujúci odkaz: https://www.drezy-blanco.sk/dopyt-nahradnych-dielov 

  Do prílohy je potrebné priložiť fotografiu celého drezu, fotografiu výrobného štítku ktorý sa nachádza na spodnej strany vaničky a fotografiu sifónu.

  Ak máte aktuálne sitko, pomôže jeho fotografia zvrchu a zospodu.

  Ďakujem

 • Andrej
  11.2.2024
  Dobrý deň prajem, pokazilo sa nám sitko podobne ako model Blanco sitko 117563 avšak starší model. Máme ho asi od 2011 a teda vzdialenosť guličky od konca pera je tých 15mm. Vedeli by ste mi poradiť aké sitko obstarať?
  Fedor
  12.2.2024

  Dobrý deň,

  ďakujeme za Váš dopyt ohľadom náhradného sitka k Vášmu drezu.

  Aby sme Vám mohli čo najpresnejšie pomôcť, prosím, zašlite nám fotografiu štítku, ktorý sa zvyčajne nachádza na spodnej strane drezu, spolu s fotografiou sifónu a ventilu pod drezom, a tiež fotografiu celého drezu. Ak momentálne vlastníte sitko, bude užitočné poslať jeho fotografie zhora a zboku. Informujte nás, či ide o manuálne alebo automatické sitko.

  Bez uvedených detailov nebude možné zaručiť kompatibilitu náhradného dielu. Pre ďalšie otázky nás neváhajte kontaktovať na info@drezyonline.sk.

  S pozdravom,

  Tím drezyonline.sk

 • Tibor
  24.7.2023
  Dobrý deň. Chcel by som vedieť, ako objednať sitko 117563, ale to, ktoré bolo vyrábané do 7/2018, a teda s guličkou 15mm od konca pera. Ďakujem
  Fedor
  19.9.2023

  Dobrý deň,

  sitko vyrábané do 7/2018 už nie je možné objednať nakoľko jeho výroba bola ukončená a bolo nahradené novým sitkom 117563, ktoré je aktuálne v ponuke.

  Pre viac informácii nás prosím neváhajte kontaktovať.

  Ďakujeme a prajeme pekný deň

  Tím drezyonline.sk

 • David Spišák
  9.1.2022
  Je možna vymena pružinky a gulky?
  10.1.2022

  Dobrý deň, 

  je možné objednať iba celé sitko, 

  Pre spracovanie Vašej požiadavky je potrebné, aby ste vyplnili formulár na našej stránke pre dopyt náhradných dielov:

  https://www.drezyonline.sk/dopyt-nahradnych-dielov

  Pre zaručenie kompatibility náhradného sitka pre Váš drez je potrebné zaslať fotografiu štítku zospodu vaničky Vášho drezu a fotku ventilu (ten plast hneď pod drezom). Na štítku sa nachádza jeho výrobné číslo.

  Bez tejto informácie nie je možné zaručiť kompatibilitu náhradného dielu s Vašim drezom a Vašu požiadavku vybaviť.

  Ďakujeme, prajem pekný deň

Hodnotenia 100%
Napíšte svoje hodnotenie
Lucia Bystricka
Sedi presne Dakujem
+ Super
- Nič
Miloš Tóth
Spokojný
+ Dobre že ste
- Žiadne

Nemecká firma BLANCO sa už od roku 1925 špecializuje na výrobu a spracovávanie materiálov a zariadení pre gastronómiu. Je jednou z najvyhľadávanejších a najväčších značiek kuchynských drezov na svete. Na našej stránke ponúkame široký výber drezov, kuchynských batérií a príslušenstva značky BLANCO. V ponuke sú aj akciové sety nerezových a silgranitových kuchynských drezov a batérií BLANCO.

Kuchynské drezy BANCO sú k dispozícii v troch materiáloch – nerez, silgranit a keramika. Silgranitové a keramické drezy sú vyrábané v niekoľkých farebných odtieňoch. V rovnakých materiáloch a farbách sú vyrábané aj kuchynské batérie, vďaka čomu je perfektné zladenie kuchynského drezu a batérie veľmi jednoduché.

...viac o značke
%
Limitovaný výpredaj