Blanco InFino sada pre jednu vaničku

Na sklade
v predajni už 17.06.2024 / 18.06.2024 u vás doma
81,00 €

BLANCO InFino sada, špeciálne navrhnutá pre drezy Blanco s odtokovým systémom InFino®, spája praktickosť s elegantným vzhľadom. Súčasťou…

Popis produktu

Popis produktu Blanco InFino sada pre jednu vaničku

BLANCO InFino sada, špeciálne navrhnutá pre drezy Blanco s odtokovým systémom InFino®, spája praktickosť s elegantným vzhľadom. Súčasťou sady je sitko, odtok InFino a krytka prepadu, ktoré sú chránené odolným farebným keramickým nánosom pre dlhodobú odolnosť voči bežnému používaniu.

Všetky komponenty sady sú navrhnuté pre jednoduchú údržbu a sú vhodné na umývanie v umývačke riadu. Pre zachovanie…

Obsah balenia

  • sitko
  • Infino odtok
  • krytka prepadu
Hľadáte náhradné diely? Viac tu
Parametre

Parametre produktu Blanco InFino sada pre jednu vaničku

Základné parametre

Materiál
kov

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Hrubá hmotnosť (kg)
0,23 kg
Výška, šírka, dĺžka (mm)
170 x 180 x 45
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Blanco InFino sada pre jednu vaničku

Hodnotenia

Nemecká firma BLANCO sa už od roku 1925 špecializuje na výrobu a spracovávanie materiálov a zariadení pre gastronómiu. Je jednou z najvyhľadávanejších a najväčších značiek kuchynských drezov na svete. Na našej stránke ponúkame široký výber drezov, kuchynských batérií a príslušenstva značky BLANCO. V ponuke sú aj akciové sety nerezových a silgranitových kuchynských drezov a batérií BLANCO.

Kuchynské drezy BANCO sú k dispozícii v troch materiáloch – nerez, silgranit a keramika. Silgranitové a keramické drezy sú vyrábané v niekoľkých farebných odtieňoch. V rovnakých materiáloch a farbách sú vyrábané aj kuchynské batérie, vďaka čomu je perfektné zladenie kuchynského drezu a batérie veľmi jednoduché.

...viac o značke
%
Limitovaný výpredaj