Blanco Excenter 217163

Obj. číslo: 217163
Na sklade
v predajni už 19.07.2024 / 22.07.2024 u vás doma
31,00 €

Excentrické ovládanie výpuste je zložené z lanka a otočného kolieska, pomocou ktorého sa ďiaľkovo otvára a zatvára sitková výpusť drezu.

Popis produktu

Popis produktu Blanco Excenter 217163

Excentrické ovládanie výpuste je zložené z lanka a otočného kolieska, pomocou ktorého sa ďiaľkovo otvára a zatvára sitková výpusť drezu. Otočné koliesko je umiestnené na okraji drezu, a jeho otočením je možné prakticky vypustiť drez suchou cestou, bez ručného zatláčania a vyťahovania sitka.

Obsah balenia

 • excentrické ovládanie
Hľadáte náhradné diely? Viac tu
Parametre

Parametre produktu Blanco Excenter 217163

Základné parametre

Materiál
kov/plast
Váha
0,593 kg

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Hrubá hmotnosť (kg)
0,59 kg
Výška, šírka, dĺžka (mm)
306 x 539 x 694
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Blanco Excenter 217163

Otázky a odpovede

 • Martin
  4.10.2023
  Dobrý deň potrebujem komplet sifón s excentom k drezu blanco dalago 5 ďakujem
  Fedor
  11.10.2023

  Dobrý deň,

  v prípade záujmu o náhradné diely Vás poprosíme o vyplnenie nášho formulára určeného pre náhradné diely. Je nutné priložiť fotografie štítku umiestneného na spodnej strane vaničky drezu, fotografiu celého drezu a definovať, o aký konkrétny náhradný diel máte záujem. Po vyplnení formulára Vás budú naši kolegovia zo servisného strediska kontaktovať a odporučia Vám kompatibilný diel. Zasielam odkaz na formulár: https://www.drezy-blanco.sk/dopyt-nahradnych-dielov 

  S pozdravom,

  Tím drezy-blanco.sk

 • Radek Terifaj
  8.2.2018
  Čo všetko je obsahom balenia? Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.
  Fedor
  8.2.2018

  Dobrý deň,

  v cene je armatúra s excentrickým ovládaním s dielmi ktoré vidíte na náhladovom obrázku v galérii.

  Prajem pekný deň

 • Miloš
  19.1.2017
  Dobrý den,
  potreboval by som ku drezu Blanco zenar 45S - odtkovu armaturu + sifon + ovladanie extra. Skratka mam len drez a prislusenstvo nie. Je mozne nieco take objednat a ak, tak aka je cena? Dakujem
  Fedor
  20.1.2017
  Dobrý deň,

  kompletnú armatúru s excentrom, vrátane odbočky na umývačku riadu Vám vieme objednať, cena by bola 49€ s DPH, dodanie približne 10 dní.

  Prajem pekný deň
Hodnotenia

Nemecká firma BLANCO sa už od roku 1925 špecializuje na výrobu a spracovávanie materiálov a zariadení pre gastronómiu. Je jednou z najvyhľadávanejších a najväčších značiek kuchynských drezov na svete. Na našej stránke ponúkame široký výber drezov, kuchynských batérií a príslušenstva značky BLANCO. V ponuke sú aj akciové sety nerezových a silgranitových kuchynských drezov a batérií BLANCO.

Kuchynské drezy BANCO sú k dispozícii v troch materiáloch – nerez, silgranit a keramika. Silgranitové a keramické drezy sú vyrábané v niekoľkých farebných odtieňoch. V rovnakých materiáloch a farbách sú vyrábané aj kuchynské batérie, vďaka čomu je perfektné zladenie kuchynského drezu a batérie veľmi jednoduché.

...viac o značke
%
Limitovaný výpredaj