Údržba skleneného drezu

Sklenené drezy patria medzi to najluxusnejšie, čo možno nájsť v súčasnom širokom výbere kuchynských drezov. Vyrábajú sa spojením nerezovej vaničky a tvrdeného skla s hrúbkou 8 mm. Pri výrobe tvrdeného skla získava sklo odolnosť voči nárazu, zvyšuje sa jeho pevnosť a tepelná odolnosť. Sklenené drezy sa vyznačujú moderným a veľmi elegantným vzhľadom a vizuálne perfektne ladia ku keramickým varným doskám. Pôsobia vznešene, elegantne a ľahko.

Sklo je absolútne neporézny materiál odolný voči usádzaniu nečistôt. Jednoducho a nenáročne sa udržiava a je hygienicky a zdravotne nezávadné. Bezpečnostné sklo je svojou špecifickou technológiou výroby prispôsobené na odolávanie nárazom, úderom, vysokým teplotám, poškriabaniu a chemikáliám. Sklenené drezy sú nenáročné na čistenie a údržbu. Škvrny spôsobené potravinami ako červené víno, káva alebo červená repa sú veľmi ľahko odstrániteľné. Povrch skla neprepúšťa ani nevsiakuje žiadne tekutiny, nečistoty alebo chemikálie. Sklenené drezy si aj po rokoch používania udržujú svoj luxusný a pôsobivý vzhľad.

Elica E-Clean GlassŠpina a fľaky na sklenenom dreze sa dajú odstrániť bežným čistiacim prostriedkom na riad, klasickou hubkou a vodou. Čistiaci prostriedok nanesieme na hubku, hubkou odstránime všetky fľaky a nečistoty, a nakoniec po očistení drez opláchneme vodou a vytrieme do sucha. Môžeme Vám odporučiť Elica E-Clean Glass - čistiaci prostriedok na sklo - z nášho e-shopu. Čistí, odmastí, rýchlo schne a nezanecháva škvrny.

Záleží nám na vás
Pripravujeme akcie a najnižšie ceny alebo praktický darček do vašej domácnosti.
Príprava otvorov
Ponúkame vám riešenie vyhotovenia dier do drezov bez poplatku navyše.