Technológie ELICA

Vzduch je vzácny! Týmto heslom sa riadi ELICA v celom procese od návrhu až po vytvorenie samotného produktu, pričom využíva najmodernejšou technológiou v odbore. Tieto tri produktové rady vedia uspokojiť potreby spojené s rôznymi spôsobmi života, bývania a varenia ľudí po celom svete.

 

Technológia STREAM

Odsávače a varné dosky spolu komunikujú pre náš blahobyt. Inteligentný systém zabezpečuje komunikáciu odsávača s varnou doskou, potom sa v odsávači spracujú údaje a sám nastaví požadovanú funkciu, čo optimalizuje spotrebu energie a účinnosť odsávača.

1. VARNÁ DOSKA VIE ODKOMUNIKOVAŤ SACÍ VÝKON ZAPNUTÝCH OBLASTÍ A POČET HRNCOV NA DOSKE.

2. VĎAKA INOVAČNÝM SENZOROM ODSÁVAČ PÁR ROZPOZNÁ MNOŽSTVO VÝPAROV Z VARENIA, ZAREAGUJE NA INFORMÁCIU Z VARNEJ DOSKY A NÁSLEDNE AKTIVUJE SPRÁVNU ÚROVEŇ PREVÁDZKY.

3. ODSÁVAČ PÁR ANALIZUJE AJ KVALITU VÝPAROV A  NASTAVÍ SA AUTOMATICKY, ABY ZABEZPEČIL BEZCHYBNÚ KVALITU OVZDUŠIA.

4. ODSÁVAČ PÁR SA AUTOMATICKY VYPÍNA, KEĎ UŽ NETREBA ODSÁVAŤ PARY A ZÁROVEŇ SA VYHÝBA PLYTVANIU ENERGIE.


ODSÁVAČE PÁR SENSE

ELICA ponúka široký výber z pomedzi digestorov, ktoré majú funkciu STREAM, všetky majú v svojom názve označenie SENSE.

      

    

 

VARNÉ DOSKY LIEN

Indukčné varné dosky LIEN sú vybavené bezdrôtovým systémom, ktorý ich spája s odsávačom. Odsávače pár SENSE získavajú informácie od varnej dosky o type varenia a podľa toho sami regulujú odsávanie.

    

    

 

Funkcie varných dosiek LIEN

Dotykové ovládanie umožňuje nastavenie varných zón jednoduchým dotykom a má indikátorom, ktorý ukazuje nastavenú úroveň výkonu všetkých varných plôch.

Funkcia power booster umožňuje poskytnúť vyšší výkon a urýchliť dobu ohrevu každej varnej zóny.

Špeciálne tepelné indikátory signalizujú ak je varná zóna ešte teplá po vypnutí varnej dosky.

Vďaka naprogramovanému časovaču  je možné si zmanažovať každú prípravu . Na konci varenia doska upozorní pomocou zvukového signálu a vypne automaticky konkrétnu zónu.

Časovač nezávislý od varnej dosky vydáva akustický signál nezávisle od varných zón.

Varné dosky LIEN sú zabezpečené detským zámkom, prostredie kuchyne sa stáva bezpečnejším. Varné dosky sa aktivujú iba v prítomnosti hrncov umiestnených na varných zónach, zároveň zabraňuje deťom náhodné zapnutie varnej dosky a nedovolí aktiváciu akejkoľvek funkcie.

Varné dosky majú studený povrch, nakoľko s indukčnou technológiou zohrievajú len spodok hrnca, zatiaľ čo zvyšok povrchu varnej dosky zostáva studený.

Rýchlo a intuitívne je možné vybrať si z 9 úrovní výkonu, ktoré zodpovedajú každému požadovanému druhu varenia.

Varná doska sa automaticky zohreje na jej maximálny výkon a po určitom čase sa vráti na vybratú úroveň.

Automatické bezpečnostné vypnutie sa aktivuje akk po zapnutí varná doska nereaguje a nereaguje ani odsávač po dobu 15 sekúnd.

 

Funkcie PLUS

Varné dosky LIEN sú vybavené technológiou bezdrôtového pripojenia, ktoré zabezpečuje v reálnom čase presun všetkých potrebných informácií na používanie varnej dosky: aktívne zóny, výkon a prítomnosť hrncov.

Varná doska môže byť nastavená troma programami 42, 72 alebo 92 stupňov aby sa tak vždy zaistilo perfektné varenie. Nastavenie teploty je optimalizované pre delikátne varenie (plnky, omáčky, zohrievanie) a aj pre varenie pri vysokom výkone (vrenie).

Špeciálne premosťovacie zóny sú schopné pracovať individuálne, ale aj kombinovaným spôsobom pri varení v panvici alebo v hrnci väčších rozmerov. Vďaka tejto technológii sa povrch varnej dosky prispôsobí veľkosti hrncov a panvíc.

Indukčné varné dosky Elica automaticky detekujú prítomnosť hrncov na varných zónach, aby sa Vám varilo pohodlne, bez zbytočných zdĺhavých krokov, či plytvania energie. Stačí len jednoducho položiť hrniec a určiť požadovaný výkon varnej dosky.

Funckia limitovaná spotreba umožňuje automaticky obmedziť spotrebu energie varnej dosky podľa toho, ktorá z troch  úrovní (3 kW, 4,5 kW a max) je nastavená.

S funkciou šéfkuchár a štyrmi premosťovacími zónami varná doska samostatne reguluje výkon jednotlivých zón. Automaticky sa pri tejto funkcií reguluje výkon varných zón z ľavej na pravú stranu pri presunoch riadov po jednotlivých zónach.

Funkcia stop a štart umožňuje vypnúť varnú dosku a následne sa rýchlo vrátiť zapnutím na rovnakú teplotu.  

 

Technológia TÉCHNE

TÉCHNE odsávače pár sú príkladom čistej modernej technológie s veľmi vysokým výkonom, pre každého kto miluje varenie a váži si voľných chvíľ strávených s priateľmi. Odsávanie, osvetlenie a interakčné  inteligentné systémy sú navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám každodenného života. Odsávače sú v jednoduchom, ale pritom veľmi efektívnom prevedení. Odsávače pár s technológiou TECHNÉ sami rozpoznajú kvalitu a kvantitu výparov a zápachu, ktoré vznikajú počas varenia a nastavia tak vhodne funkciu odsávača. Produktová línia TECHNÉ vyniká nasledujúcimi vlastnosťami.

Nízska prevádzková hlučnosť aj pri vysokom výkone

Vitajte v kuchyni, kde si môžete oddýchnuť, prečítať knihu, venovať sa práci alebo aj deti si môžu pospať. Prostredníctvom ELICA sa stane Vaša kuchyňa miestom z ktorého nechcete odísť. TECHNÉ spája rýchle prúdenie vzduchu s veľmi nízkou hlučnosťou. Odsávače produktovej línie TECHNÉ s výkonom > 700 M³/H  majú hlučnosť medzi 55 a 60 db a to pri maximálnej rýchlosti. Kvôli týmto vlastnostiam sa odsávače TECHNÉ radia medzi top na trhu.


Senzory

Produkty TECHNÉ vedia automaticky pomocou senzorov rozpoznať prítomnosť výparov, ich kvalitu a kvantitu a na základe toho sa sami nastavia na vhodný program, ktorý zabezpečí tú najlepšiu kvalitu ovzdušia vo Vašej kuchyni.

Filtre

Technológia filtrácie spája maximálnu energetickú účinnosť s extrémnou jednoduchosťou údržby výrobku. ELICA tak zjednodušila jednotlivé aktivity v kuchyni, aby zabránila zbytočným úkon a tak umožnila ľuďom žiť lepšie vo vlastných domácnostiach.

 Osvetlenie

Svetlo, ktoré odsávač sprostredkúva je veľmi dôležité nakoľko osvetľuje varnú plochu. Produktová línia TECHNÉ ponúka rozličné druhy osvetlenia, ktoré sa snažia vyhovieť rôznym potrebám, preferenciám a zvykom.

 


ICONIC

ICONIC dizajnová rada odsávačov v sebe nachádza dokonalú rovnováhu medzi estetikou a technikou. Produktová rada ICONIC spĺňa tie najvyššie funkčné požiadavky, odsávače nielen vyčistia vzduch, ale aj vizuálne dotvoria kuchyňu. Digestor ICONIC je dizajnovým doplnkom, ktorý v kuchyni určite vynikne.

     

       

 

Záleží nám na vás
Pripravujeme akcie a najnižšie ceny alebo praktický darček do vašej domácnosti.
Príprava otvorov
Ponúkame vám riešenie vyhotovenia dier do drezov bez poplatku navyše.