Sanela Doplnky z nehrdzavejúcej ocele - Dávkovač mydla nástenný, objem 0,85 l, nerezový

34,33 €
zvyčajne do 4 dní
Obj. číslo: SLZN 06
Nerezový dávkovač tekutého mýdla povrch lesklý materiál nerezová ocel objem 0,85 l rozměr 110 x 60 x 180 mm uzamykatelný viskozita mýdla 2,8 - 5 Pas upozornění: nepoužívat pro dezinfekční gely, dezinfekce a podobné látky Dávkovače mýdla jsou určeny výhradně pro použití s běžnými tekutými mýdly. V žádném případě nesmějí být používány pro dezinfekční gely, dezinfekce a podobné látky, které mohou nevratně poškodit vnitřní konstrukční díly dávkovače. Výrobce nenese zodpovědnost za škody vzniklé aplikací jiného, než doporučeného typu mycího prostředku (mýdla).
Popis produktu

Popis produktu Sanela Doplnky z nehrdzavejúcej ocele - Dávkovač mydla nástenný, objem 0,85 l, nerezový

Nerezový dávkovač tekutého mýdla

  • povrch lesklý
  • materiál nerezová ocel
  • objem 0,85 l
  • rozměr 110 x 60 x 180 mm
  • uzamykatelný
  • viskozita mýdla 2,8 - 5 Pas
  • upozornění: nepoužívat pro dezinfekční gely, dezinfekce a podobné látky

Dávkovače mýdla jsou určeny výhradně pro použití s běžnými tekutými mýdly. V žádném případě nesmějí být používány pro dezinfekční gely, dezinfekce a podobné látky, které mohou nevratně poškodit vnitřní konstrukční díly dávkovače. Výrobce nenese zodpovědnost za škody vzniklé aplikací jiného, než doporučeného typu mycího prostředku (mýdla).

...celý popis produktu
Hľadáte náhradné diely? Viac tu
Parametre

Parametre produktu Sanela Doplnky z nehrdzavejúcej ocele - Dávkovač mydla nástenný, objem 0,85 l, nerezový

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Sanela Doplnky z nehrdzavejúcej ocele - Dávkovač mydla nástenný, objem 0,85 l, nerezový

Hodnotenia

Spoločnosť Sanela je popredným českým výrobcom kompletného sortimentu sanitárnej elektroniky. Hlavným cieľom spoločnosti je uspokojiť vysoké nároky na moderné sociálne zariadenia a ich vybavenie. Meno spoločnosti Sanela je spájané s kvalitnými výrobkami novej generácie sanitárnej techniky. Sanela je na trhu už od roku 1997 v súčasnej dobe ponúka výrobný program široké portfólio výrobkov, ktoré sú plne využívané na sociálnych zariadeniach vo verejnom aj privátnom sektore a aj v gastronómii. Spoločnosť SANELA sa špecifikuje na sortiment dostupných produktov automatických splachovačov pisoárov a toaliet, automatické umývadlové batérie, na automatické ovládania spŕch a iné.

...viac o značke
Záleží nám na vás
Rozumieme svojim zákazníkom a ich potrebám.
Príprava otvorov
Ponúkame vám riešenie vyhotovenia dier do drezov bez poplatku navyše.