preloader Váš formulár sa odosiela.
Vydržte prosím

Prečo nakupovať u nás

Kvalitné produkty.

Pri zaradzovaní produktov do našej ponuky dbáme o ich prvotriednu kvalitu. V našej ponuke nájdete len tie na najkvalitnejšie produkty od najlepších svetových značiek a výrobcov.

 

Najlepšie ceny.

Garantujeme Vám najnižšie  ceny drezov a ďalších produktov v  našom e-shope drezyonline.sk.  Pokiaľ nájdete rovnaký tovar s nižšou cenou v inom obchode garantujeme Vám rovnakú cenu. Stačí keď pri objednávke tovaru vložíte link s nižšou ponukou do poznámky (nevzťahuje sa na tovar vo výpredaji alebo tovar určený do iných krajín).

 

Široký sortiment.

Na stránke nášho elektronického obchodu Vám ponúkame pestrý výber kuchynských drezov, batérií a príslušenstva v rôznych materiálových a farebných prevedeniach od niekoľkých svetových výrobcov.

 

Rýchlosť dodávok.

Našou prioritou je rýchle dodanie tovaru priamo k Vám. Ak je vybraný tovar skladom, snažíme sa o jeho čo najrýchlejšiu expedíciu.

 

Odbornosť.

Vďaka odbornému vzdelaniu, skúsenostiam a dlhoročnému pôsobeniu na trhu s kuchynskými drezmi a doplnkami Vám vieme zaručiť profesionálny a odborný prístup.

Pri výbere toho správneho drezu pre Vašu kuchyňu Vám kedykoľvek telefonicky alebo písomne radi poradíme. Sme mladý a profesionálny tím, a naši dizajnéri Vám radi poradia a navrnú aj jedinečné a originálne riešenie Vašej kuchyne, ktorú ušijú na mieru nie len Vašim priestorovým požiadavkám, ale aj tým estetickým. Stačí prísť do našej predajne na Panónskej ceste 4 v Bratislave.

 

Kamenná predajňa.

Výhodou nášho elektronického obchodu je aj naša kamenná predajňa Studio ReMar na Panónskej ceste 4 v Bratislave, kde si môžete prísť osobne prevziať tovar alebo sa poradiť či prezrieť vystavené kuchyne, vzorkovníky a produkty. Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

 

Prajeme Vám príjemné nakupovanie na drezyonline.sk

Top