preloader Váš formulár sa odosiela.
Vydržte prosím

Vyrážanie otvorov a postup montáže we

11.2.2015 | Kuchynské drezy

Návod a videopostup na jednoduchú inštaláciu granitových drezov, ako aj svojpomocné vyrážanie otvorov do granitových drezov pre dodatočnú inštaláciu dávkovača saponátu alebo excentrického ovládania.

Čítať článok

Materiál drezu

2.1.2015 | Kuchynské drezy

Kuchynské drezy sú vyrábané v niekoľkých materiáloch a povrchových úpravach. Výber je široký, záleží len na tom, čo od drezu očakávate a aké sú konkrétne estetické a funkčné požiadavky.

Čítať článok

Montáž drezu

17.12.2014 | Kuchynské drezy

Kuchynské drezy je možné namontovať do pracovnej dosky na niekoľko spôsobov. Pri výbere drezu je dôležité vedieť, akým spôsobom sa zasadí do pracovnej dosky. Väčšina drezov je určená výhradne na jeden typ montáže, existujú však aj drezy, najmä nerezové, ktoré je možné namontovať do pracovnej dosky viacerými spôsobmi.

Čítať článok

Orientácia drezu

2.1.2015 | Kuchynské drezy

Orientácia hlavnej vaničky drezu je ďalším dôležitým faktorom pri jeho výbere. Niektoré drezy sú obojstranné, teda univerzálne a je jedno ako ho pri montáži do pracovnej dosky otočíme. Sú však aj také drezy, ktoré kvôli umiestneniu výpusti alebo svojmu dizajnu nie je možné ľubovoľne otočiť. Takéto drezy sa vyrábajú v dvoch variantách a označujú sa ako pravé alebo ľavé, podľa toho, na akej strane je hlavná vanička drezu.

Čítať článok

Veľkosť, tvar a hĺbka drezu

2.1.2015 | Kuchynské drezy

Vlastnosti ako tvar, veľkosť a hĺbka drezu majú zrejme najväčší význam pri výbere drezu. Pri jeho kúpe by sme mali vedieť, čo od drezu vyžadujeme a aké bude jeho využitie v kuchyni. Pri výbere drezu z hľadiska jeho veľkosti a tvaru sa prihliada na veľkosť celej kuchynskej linky, praktické využitie samotného drezu a v neposlednom rade aj na jeho dizajn.

Čítať článok

Šírka skrinky

2.1.2015 | Kuchynské drezy

Veľmi dôležitým parametrom, na ktorý si treba pri výbere drezu dať pozor, je šírka kuchynskej skrinky pod drezom. Na našej stránke www.drezyonline.sk sa u všetkých ponúkaných drezoch nachádza údaj o minimálnejšírke skrinky do ktorej je možné drez namontovať.

Čítať článok
Top