Keramické batérie

Keramické batérie sú navrhnuté tak, aby perfektne ladili s keramickými drezmi. Majú lesklú farebnú povrchovú úpravu. Farebné odtiene sa menia v závislosti od výrobcov, avšak pri kombinácii drezu a batérie tej istej značky je farebné zladenie perfektné. V ponuke sú aj batérie v kombinovanom chrómovo-keramickom prevedení.

zobraziť celý popis
Potrebujete poradiť? 0944 003 302 Po - Pia: 9:00 - 18:00
Odporúčame: Ako vybrať správne drez?
Značka

V našej ponuke sa nachádzajú len renomované značky svetových výrobcov, ktoré poskytujú vysokú kvalitu a vynikajúci servis.

Základná farba

Základná farba filtruje len farby, ktoré pod ňu spadajú. Následne je potrebné vybrať konkrétnu farbu v sekcii farba, filter potom zobrazí všetky produkty zadanej farby. Výberom ostatné sa filtrujú farby, ktoré nezapadajú do žiadnej z predchádzajúcich kategórií.

Farba
Parametre filtra:
Blanco Actis keramika
AkciaDoprava zadarmo

Blanco Actis predstavuje keramickú vodovodnú batériu s oblým držadlom pre jednoduchú obsluhu a rozšíreným akčným rádiusom o 360°.

179,00 €
na objednávku
179,00 €
Detail
Blanco Antas-S so sprškou, keramika
AkciaDoprava zadarmo

Blanco Antas-S je kompaktná a mnohostranná kuchynská batéria v kombinovanom prevedení keramiky a chrómu s praktickou výsúvateľnou sprškou.

269,00 €
na objednávku
269,00 €
Detail
Blanco Linus-S so sprškou, keramika
AkciaDoprava zadarmo

Blanco Linus-S je keramická vodovodná batéria v praktickej forme a funkciách s vysúvateľnou sprškou.

305,00 €
na objednávku
305,00 €
Detail
Blanco Elipso-S II so sprškou, keramika
AkciaDoprava zadarmo

Blanco Elipso-S II je keramická batéria v klasickom estetickom prevedení, vybavená vysúvateľnou sprškou s 2 variantmi prúdu vody.

379,00 €
na objednávku
379,00 €
Detail