Grohe Cube Ceramic - WC misa kombi, rimless, PureGuard, alpská biela

383,96 €
na sklade / doprava zadarmo
v predajni už 19.07.2019 / 22.07.2019 u vás doma
Obj. číslo: 3948400H
WC mísa kombi bez okrajového splachovacího kruhu (rimless) univerzální výpusť objem splachování 3/4,5 l včetně montážní sady rozměr: 565x370 mm glazovaná hladká keramika spodní skrytá instalace barva: alpská bílá s povrchovou úpravou PureGuard WC sedátko a nádrž není součástí balení PureGuard Díky povrchové vrstvě GROHE PureGuard disponuje sanitární keramika Euro Ceramic a Cube Ceramic mimořádně odolným a oslňujícím leskem. Její aktivní ionty s antibakteriálním účinkem zabraňují růstu a množení bakterií, aby vaše toaleta mohla být za každých okolností 100 % hygienická. Hladký povrch dále nedovolí usazování vodního kamene a nečistot a udrží vaši sanitární keramiku zářivě bílou.ilustrativní foto
Popis produktu

Popis produktu Grohe Cube Ceramic - WC misa kombi, rimless, PureGuard, alpská biela

WC mísa kombi bez okrajového splachovacího kruhu (rimless)

  • univerzální výpusť
  • objem splachování 3/4,5 l
  • včetně montážní sady
  • rozměr: 565x370 mm
  • glazovaná hladká keramika
  • spodní skrytá instalace
  • barva: alpská bílá s povrchovou úpravou PureGuard
  • WC sedátko a nádrž není součástí balení

PureGuard

Díky povrchové vrstvě GROHE PureGuard disponuje sanitární keramika Euro Ceramic a Cube Ceramic mimořádně odolným a oslňujícím leskem. Její aktivní ionty s antibakteriálním účinkem zabraňují růstu a množení bakterií, aby vaše toaleta mohla být za každých okolností 100 % hygienická. Hladký povrch dále nedovolí usazování vodního kamene a nečistot a udrží vaši sanitární keramiku zářivě bílou.

ilustrativní foto

...celý popis produktu
Hľadáte náhradné diely? Viac tu
Parametre

Parametre produktu Grohe Cube Ceramic - WC misa kombi, rimless, PureGuard, alpská biela

Iné parametre

Záruka
60 mesiacov
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Grohe Cube Ceramic - WC misa kombi, rimless, PureGuard, alpská biela

Hodnotenia

Grohe AG je najväčším európskym výrobcom sanitárnej techniky, vrátane kuchynských a kúpeľňových vodovodných batérií a sprchových systémov. Grohe má v tomto segmente celosvetový trhový podiel vo výške približne 8 %. Centrála spoločnosti Grohe sa nachádza v nemeckom Düsseldorfe a má zastúpenie v mnohých častiach sveta, vrátane Slovenskej republiky so sídlom v Prahe.
Grohe má šesť výrobných závodov: 3 v Nemecku (Hemer, Lahr, Porta Westfalica), 1 v Portugalsku (Albergaria-a-Velha), 1 v Thajsku (Rayong Province) a 1 v Kanade (Mississauga). Spoločnosť zamestnáva celkom 9300 ľudí, vrátane 3500 zamestnancov, ktorí pracujú pre jej čínsku dcérsku spoločnosť Joyou.

...viac o značke
Záleží nám na vás
Pripravujeme akcie a najnižšie ceny alebo praktický darček do vašej domácnosti.
Príprava otvorov
Ponúkame vám riešenie vyhotovenia dier do drezov bez poplatku navyše.