Grohe Bau Ceramic - WC kombi misa, rimless, alpská biela

99,76 €
zvyčajne do 14 dní
Obj. číslo: 39349000
Stojící WC s bezokrajovou konstrukcí (rimless) šířka: 356 mm  hloubka: 400 mm  délka: 600 mm materiál: sanitární keramika barva: alpská bílá včetně upevňovací sady vodorovný odpad WC sedátko není součástí dodávky Podlahové WC GROHE Bau Ceramic je dokonalou volbou do každé moderní koupelny. Představuje totiž kombinaci moderního designu a praktických funkcí. Toto WC je vyrobeno s bezokrajovou konstrukcí mísy ze skleněné keramiky v barevném provedení Alpine White, která úspěšně zabraňuje růstu a usazování bakterií. Současně je zárukou nenáročné údržby a efektivnějšího splachování. Toaleta nabízí vodorovné odpadové koleno a objem splachování je 6/3 litry. Volbou sanitární keramiky GROHE můžete těžit z know-how světového experta na vodovodní baterie, společnost GROHE, a z více než stoleté zkušenosti a technologické expertízy japonského výrobce LIXIL, lídra na poli povrchových technologií. ilustrativní foto
Popis produktu

Popis produktu Grohe Bau Ceramic - WC kombi misa, rimless, alpská biela

Stojící WC s bezokrajovou konstrukcí (rimless)

  • šířka: 356 mm 
  • hloubka: 400 mm 
  • délka: 600 mm
  • materiál: sanitární keramika
  • barva: alpská bílá
  • včetně upevňovací sady
  • vodorovný odpad
  • WC sedátko není součástí dodávky

Podlahové WC GROHE Bau Ceramic je dokonalou volbou do každé moderní koupelny. Představuje totiž kombinaci moderního designu a praktických funkcí. Toto WC je vyrobeno s bezokrajovou konstrukcí mísy ze skleněné keramiky v barevném provedení Alpine White, která úspěšně zabraňuje růstu a usazování bakterií. Současně je zárukou nenáročné údržby a efektivnějšího splachování. Toaleta nabízí vodorovné odpadové koleno a objem splachování je 6/3 litry. Volbou sanitární keramiky GROHE můžete těžit z know-how světového experta na vodovodní baterie, společnost GROHE, a z více než stoleté zkušenosti a technologické expertízy japonského výrobce LIXIL, lídra na poli povrchových technologií.

ilustrativní foto

...celý popis produktu
Hľadáte náhradné diely? Viac tu
Parametre

Parametre produktu Grohe Bau Ceramic - WC kombi misa, rimless, alpská biela

Iné parametre

Záruka
60 mesiacov
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Grohe Bau Ceramic - WC kombi misa, rimless, alpská biela

Hodnotenia

Grohe AG je najväčším európskym výrobcom sanitárnej techniky, vrátane kuchynských a kúpeľňových vodovodných batérií a sprchových systémov. Grohe má v tomto segmente celosvetový trhový podiel vo výške približne 8 %. Centrála spoločnosti Grohe sa nachádza v nemeckom Düsseldorfe a má zastúpenie v mnohých častiach sveta, vrátane Slovenskej republiky so sídlom v Prahe.
Grohe má šesť výrobných závodov: 3 v Nemecku (Hemer, Lahr, Porta Westfalica), 1 v Portugalsku (Albergaria-a-Velha), 1 v Thajsku (Rayong Province) a 1 v Kanade (Mississauga). Spoločnosť zamestnáva celkom 9300 ľudí, vrátane 3500 zamestnancov, ktorí pracujú pre jej čínsku dcérsku spoločnosť Joyou.

...viac o značke
Záleží nám na vás
Pripravujeme akcie a najnižšie ceny alebo praktický darček do vašej domácnosti.
Príprava otvorov
Ponúkame vám riešenie vyhotovenia dier do drezov bez poplatku navyše.