Elica Elite 14 Lux WH/A/60

109,00 €
skladom externe / doprava zadarmo
Obj. číslo: PRF0037990
+ Pridať do setu
Elegantný výsuvný odsávač pár Elica Elite 14 Lux WH/A/60 predstavuje najmodernejší spôsob odvetrávania pár z Vašej kuchyne. Digestor disponuje umývateľnými kovovými filtrami proti mastnotám a možno ho použiť aj na vnútornú cirkuláciu vzduchu, stačí dokúpiť uhlíkové filtre.
Popis produktu

Popis produktu Elica Elite 14 Lux WH/A/60

Elegantný výsuvný odsávač pár Elica Elite 14 Lux WH/A/60 predstavuje najmodernejší spôsob odvetrávania pár z Vašej kuchyne.

Obľúbeným typom vstavaných odsávačov sú v súčasnosti výsúvné odsávače, ktoré po použití prakticky zasuniete. Sú nenápadné a šetria kuchynský priestor.

Odsávač pár je nevyhnutný na dýchanie čistého vzduchu v kuchyni. Jeho hlavnou funkciou je zlepšenie kvality vzduchu tým, že ničí horúce výpary, zápachy z varenia a zápachy, ktoré škodia tak ľudom, ako aj nábytku a stenám.

Odsávač pár by takisto mal mať správnu silu satia. Zvážte veľkosť vašej kuchyne a vaše zvyky pri varení: toto je jediná cesta ako získať ten správny prúd vzduchu a nízku spotrebu elektriny.

Jednoduchý výpočet umožňuje určiť najvhodnejší výkon odsávania pre každú kuchyňu. Jednoducho vynásobte objem miestnosti desiatimi a získate ideálny výkon odsávania.

...celý popis produktu

Obsah balenia

 • tukový filter hliníkový

Na stiahnutie:

Hľadáte náhradné diely? Viac tu
Parametre

Parametre produktu Elica Elite 14 Lux WH/A/60

Základné parametre

Materiál
kov
Úprava
biela
Hodnota hluku
62 dB
Hodnota výkonu
304 m3/h
Výkon motora
206 W
Priemer odťahu
120 mm
Energetická trieda
C
Montážna šírka
60 cm
Osvetlenie
LED 2x3 W
Ovládanie
mechanický gombík 3S

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Elica Elite 14 Lux WH/A/60

Otázky a odpovede

 • Božena
  25.10.2018
  Dobry den, je mozne napojit digestor bez odtahu cez stenu? Myslim tak aby sa vzduch vratil naspat do miestnosti? Ak ano, co treba urobit? Zablendovat odtvor na odtah? Na co sluzi uhlikovy filter, ktory nie je sucastou balenia? Dakujem za odpoved.
  Fedor
  17.7.2019

  Dobrý deň,

  v prípade používania odsávača na recirkuláciu v rámci miestnosti je potrebné zakúpiť uhlíkový filter. Taktiež je potrebné otvor na odtah vyviesť zo skrinky von, ideálne rovným potrubím priamo hore.

  Prajem pekný deň

 • Blanka Bajusová
  26.10.2017
  Dobrý deň, chcem sa opýtať, či digestor Elica ELITE 14 LUX WH A/60 obsahuje aj spätnú klapku.
  Fedor
  27.10.2017

  Dobrý deň,

  spätná klapka nieje súčasťou výrobku.

  Prajem pekný deň

Hodnotenia

Spoločnosť Elica je celosvetovým lídrom v dizajne a produkcii širokého množstva digestorov do domácnosti. Dynamika stálosti a zdokonalovania boli vždy pohonom na zmenu a hľadanie " nového ovzdušia" a neprieskumaných horizontov plných možností.

Značka Elica je v celom svete synonymom takých myšlienok, ako sú účinnosť, inovácia a dizajn kuchynských odsávačov pár. Za posledných 40 rokov si viac ako 40 miliónov rodín na celom svete vybralo výrobok Elica za pomocníka na kontrolu kvality ovzdušia v ich kuchyni. Výrobky Elica sú v súčasnosti pravdepodobne najlepšie, aké si zákazník na trhu môže vybrať. Ako jediná značka má v ponuke aj digestory, ktoré sa sami zapínajú a vypínajú na základe prepojenia s varnou doskou.

...viac o značke
Záleží nám na vás
Pripravujeme akcie a najnižšie ceny alebo praktický darček do vašej domácnosti.
Príprava otvorov
Ponúkame vám riešenie vyhotovenia dier do drezov bez poplatku navyše.