Elica Elite 14 Lux GR IX/A/60

103,00 €
skladom externe / doprava zadarmo
Obj. číslo: PRF0037989
+ Pridať do setu
Elegantný výsuvný odsávač pár Elica Elite 14 Lux GR IX/A/60 predstavuje najmodernejší spôsob odvetrávania pár z Vašej kuchyne. Digestor disponuje umývateľnými kovovými filtrami proti mastnotám a možno ho použiť aj na vnútornú cirkuláciu vzduchu, stačí dokúpiť uhlíkové filtre.
Popis produktu

Popis produktu Elica Elite 14 Lux GR IX/A/60

Elegantný výsuvný odsávač pár Elica Elite 14 Lux GR IX/A/60 predstavuje najmodernejší spôsob odvetrávania pár z Vašej kuchyne.

Obľúbeným typom vstavaných odsávačov sú v súčasnosti výsúvné odsávače, ktoré po použití prakticky zasuniete. Sú nenápadné a šetria kuchynský priestor.

Odsávač pár je nevyhnutný na dýchanie čistého vzduchu v kuchyni. Jeho hlavnou funkciou je zlepšenie kvality vzduchu tým, že ničí horúce výpary, zápachy z varenia a zápachy, ktoré škodia tak ľudom, ako aj nábytku a stenám.

Odsávač pár by takisto mal mať správnu silu satia. Zvážte veľkosť vašej kuchyne a vaše zvyky pri varení: toto je jediná cesta ako získať ten správny prúd vzduchu a nízku spotrebu elektriny.

Jednoduchý výpočet umožňuje určiť najvhodnejší výkon odsávania pre každú kuchyňu. Jednoducho vynásobte objem miestnosti desiatimi a získate ideálny výkon odsávania.

...celý popis produktu

Obsah balenia

 • tukový filter hliníkový

Na stiahnutie:

Hľadáte náhradné diely? Viac tu
Parametre

Parametre produktu Elica Elite 14 Lux GR IX/A/60

Základné parametre

Materiál
kov
Úprava
šedá farba + nerez
Hodnota hluku
62 dB
Hodnota výkonu
304 m3/h
Priemer odťahu
120 mm
Energetická trieda
C
Montážna šírka
60 cm
Osvetlenie
LED 2x3 W
Ovládanie
mechanický gombík 3S

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Elica Elite 14 Lux GR IX/A/60

Otázky a odpovede

 • Juhás
  19.6.2017
  Dobrý deň, v predajni kuchynského nábytku ma informovali, že vstavaný digestor má byť nad plynovým sporákom v minimálnej výške 75 cm. Zároveň vraj sú digestory, ktoré môžu byť aj v menšej vzdialenosti od plynového sporáka (aj 50 - 60 cm). Ako je to v prípade tohto digestora, resp. prosím o radu ktorý typ digestora dovoľuje aj tú menšiu vzdialenosť. Ďakujem, Juhás
  Fedor
  19.6.2017
  Dobrý deň, nižšia vzdialenost je možná pri šikmých komínových odsávačoch, napríklad https://www.drezyonline.sk/franke-smart-fsma-605-wh-p13233. Pri vstavaných odsávačoch je odporúčaná výška nad plynovým sporákom 70 cm a viac. Prajem pekný deň
 • Peter
  14.12.2016
  Dobry den, uvedeny digestor by som chcel namontovat pod skrinku. Aka je prosim hrubka digestoru? Niekde na deatailnom obrazku som videl cislo 4 cm, co sa mi zda malo. Okrem toho chcel by som pouzit recirkulaciu, nie odtah cez komin, ake fitlre potrebujem dokupit???

  Dakujem
  Fedor
  14.12.2016
  Dobrý deň,

  montážna hĺbka digestora je 28 cm, spolu s vysúvateľnou plochou má digestor celkový rozmer hĺbky 43,5 cm. Kompatibilný typ filtra pre uvedený odsávač môžete nájsť v odporúčanom príslušenstve. Pre spustenie odsávača v režime recirkulácie budete potrebovať uhlíkový filter CFC0038000. Pozrite si priložený link: https://www.drezyonline.sk/elica-pachovy-filter-uhlikovy-cfc0038000-p6788

  Prajem pekný deň
Hodnotenia

Spoločnosť Elica je celosvetovým lídrom v dizajne a produkcii širokého množstva digestorov do domácnosti. Dynamika stálosti a zdokonalovania boli vždy pohonom na zmenu a hľadanie " nového ovzdušia" a neprieskumaných horizontov plných možností.

Značka Elica je v celom svete synonymom takých myšlienok, ako sú účinnosť, inovácia a dizajn kuchynských odsávačov pár. Za posledných 40 rokov si viac ako 40 miliónov rodín na celom svete vybralo výrobok Elica za pomocníka na kontrolu kvality ovzdušia v ich kuchyni. Výrobky Elica sú v súčasnosti pravdepodobne najlepšie, aké si zákazník na trhu môže vybrať. Ako jediná značka má v ponuke aj digestory, ktoré sa sami zapínajú a vypínajú na základe prepojenia s varnou doskou.

...viac o značke
Záleží nám na vás
Pripravujeme akcie a najnižšie ceny alebo praktický darček do vašej domácnosti.
Príprava otvorov
Ponúkame vám riešenie vyhotovenia dier do drezov bez poplatku navyše.