Blanco Z 8x6

79,00 €
Predpokladaný termín dodania 29.11. / doprava zadarmo
+ Pridať do setu
Blanco Z 8x6 predstavuje ľahko ošetrovateľný a odolný celoplošný drez s drevenou výplňou, v kvalitnom nerezovom prevedení. Tento drez so 150 mm hĺbkou vaničky má rozmery 800 x 600 mm.
Popis produktu

Popis produktu Blanco Z 8x6

 • nerez
 • celoplošná
 • dvojdrez
 • špecifický drez

Nerez /nehrdzavejúca oceľ/ disponuje od prírody vynikajúcimi vlastnosťami, ktoré ho predurčujú ako ideálny materiál vhodný pre kuchynské drezy. Nie je však nerez ako nerez. BLANCO spracováva len kvalitný nerez, ktorý sa vyberá na základe špecifických kritérií a podlieha prísnym kontrolám kvality. Výsledkom sú prvotriedne nerezové drezy BLANCO, ktoré spĺňajú tie najnáročnejšie požiadavky, čo sa týka kvality, funkčnosti a dizajnu.

Vďaka svojmu neutrálnemu zafarbeniu sa dá nerez integrovať do každého kuchynského prostredia. Aj po rokoch pôsobí tento materiál ušľachtilo a brilantne.

Bežné nerezové drezy sa ošetrujú bežnými čistiacimi prostriedkami a z času na čas sa vypulírujú so špeciálnym ošetrovacím prípravkom na nerez - BLANCO POLISH odstraňuje malé škrabance, redukuje ľahké stopy po použití a dáva drezu lesk. Nie je možnosť použiť na neupravovaný povrch.

...celý popis produktu

Obsah balenia

 • sifón komplet = odtoková armatúra + zápachový uzáver s odbočkou pre umývačku riadu
 • 2x 1 ½ výpusť so sitkom
Hľadáte náhradné diely? Viac tu
Parametre

Parametre produktu Blanco Z 8x6

Základné parametre

Materiál
nerez
Rozmery drezu
800 x 600 mm
Rozmery vaničky
340 x 370 mm
Minimálna šírka skrinky
80 cm
Hĺbka vaničky
150 mm
Excentrické ovládanie
nie
Montáž drezu
celoplošná
Tvar drezu
dvojdrez
Orientácia drezu
špecifický drez
Váha
6,1 kg

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Hrubá hmotnosť (kg)
6,1 kg
Výška, šírka, dĺžka (mm)
200 x 610 x 820
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Blanco Z 8x6

Otázky a odpovede

 • žižlavský
  20.10.2016
  objednal som tento typ drezu máte ho na predajni ? 1 x Blanco R-ES 8x6(nerez)
  Fedor
  21.10.2016
  Dobrý deň,

  konkrétny typ drezu nemáme vystavený na predajni, nemáme ho ani ako tovar, ktorý by bol priamo k zakúpeniu. Pokiaľ ste si tento produkt objednali cez náš eshop doba dodania sa pohybuje od 1-3 pracovných dní.

  Prajem pekný deň
Hodnotenia

Nemecká firma BLANCO sa už od roku 1925 špecializuje na výrobu a spracovávanie materiálov a zariadení pre gastronómiu. Je jednou z najvyhľadávanejších a najväčších značiek kuchynských drezov na svete. Na našej stránke ponúkame široký výber drezov, kuchynských batérií a príslušenstva značky BLANCO. V ponuke sú aj akciové sety nerezových a silgranitových kuchynských drezov a batérií BLANCO.

Kuchynské drezy BANCO sú k dispozícii v troch materiáloch – nerez, silgranit a keramika. Silgranitové a keramické drezy sú vyrábané v niekoľkých farebných odtieňoch. V rovnakých materiáloch a farbách sú vyrábané aj kuchynské batérie, vďaka čomu je perfektné zladenie kuchynského drezu a batérie veľmi jednoduché.

...viac o značke
Záleží nám na vás
Pripravujeme akcie a najnižšie ceny alebo praktický darček do vašej domácnosti.
Príprava otvorov
Ponúkame vám riešenie vyhotovenia dier do drezov bez poplatku navyše.