Blanco Flex Pro 45 S

58,00 €
Predpokladaný termín dodania 25.09. / doprava zadarmo
+ Pridať do setu
Príprava otvorov zadarmo!
K tomuto produktu máte možnosť v nákupnom košíku zvoliť vyhotovenie otvorov priamo do drezu pohodlne a bez poplatku navyše. Zistiť viac
Nerezový drez Blanco FLEX Pro 45 S je jednoducho praktický. Ponúka viac voľnosti pri plánovaní a práci v kuchyni. Tento drez so 160 mm hĺbkou vaničky má rozmery 860 x 480 mm a rozmery výrezu sú 842 x 462 mm. Bežná montáž na pracovnú dosku.
Popis produktu

Popis produktu Blanco Flex Pro 45 S

 • nerez
 • na pracovnú dosku
 • jednodrez s odkvapom
 • univerzálny obojstranný drez

Nerez /nehrdzavejúca oceľ/ disponuje od prírody vynikajúcimi vlastnosťami, ktoré ho predurčujú ako ideálny materiál vhodný pre kuchynské drezy. Nie je však nerez ako nerez. BLANCO spracováva len kvalitný nerez, ktorý sa vyberá na základe špecifických kritérií a podlieha prísnym kontrolám kvality. Výsledkom sú prvotriedne nerezové drezy BLANCO, ktoré spĺňajú tie najnáročnejšie požiadavky, čo sa týka kvality, funkčnosti a dizajnu.

Vďaka svojmu neutrálnemu zafarbeniu sa dá nerez integrovať do každého kuchynského prostredia. Aj po rokoch pôsobí tento materiál ušľachtilo a brilantne.

Bežné nerezové drezy sa ošetrujú bežnými čistiacimi prostriedkami a z času na čas sa vypulírujú so špeciálnym ošetrovacím prípravkom na nerez - BLANCO POLISH odstraňuje malé škrabance, redukuje ľahké stopy po použití a dáva drezu lesk. Nie je možnosť použiť na neupravovaný povrch.

...celý popis produktu

Obsah balenia

 • sifón komplet = odtoková armatúra + zápachový uzáver s odbočkou pre umývačku riadu a s ohybnou odtokovou trubicou - "husí krk" (obj.č.: 137 262)
 • výpusť so sitkom
 • tesniace gumičky
 • sada úchytov

Na stiahnutie:

Hľadáte náhradné diely? Viac tu
Parametre

Parametre produktu Blanco Flex Pro 45 S

Základné parametre

Materiál
nerez
Rozmery drezu
860 x 480 mm
Rozmery výrezu
842 x 462 mm
Rozmery vaničky
360 x 400 mm
Minimálna šírka skrinky
45 cm
Šírka drezu
81 - 90 cm
Hĺbka vaničky
160 mm
Excentrické ovládanie
nie
Montáž drezu
na pracovnú dosku
Tvar drezu
jednodrez s odkvapom
Orientácia drezu
univerzálny obojstranný drez
Váha
4,7 kg

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Hrubá hmotnosť (kg)
4,74 kg
Výška, šírka, dĺžka (mm)
250 x 504 x 989
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Blanco Flex Pro 45 S

Otázky a odpovede

 • cyril
  26.3.2018
  dobrý večer, chcem sa opýtať na drez blanco tipo45S Compact ci je možne upevniť batériu na drez?Ďalej ma zaujíma či je to pravé alebo ľavé prevedenie?dakujem S pozdravom Sopkovič
  27.3.2018

  Dobrý deň, 

  drez Blanco Tipo 45 S je univerzálny obojstranný drez. Výber diery pre batériu stačí uviesť do poznámky, pri vybavovaní objednávky s informaciou, či bude drez, konkrétne vanička, situovaná na pravej alebo ľavej strane. 

  Ďakujeme pekne, prajeme príjemný zvyšok dňa.

 • Timotej
  11.7.2016
  Blanco FLEX Pro 45 S-chcem si objednať u vás tento produkt ale potrebujem aby nádoba na umývanie bola na ľavo a odkladanie riadu na pravo s dierou v dreze na batériu-je to možné?
  Fedor
  11.7.2016
  Dobrý deň,

  drez je obojstranný môžete si ho na pracovnú plochu umiestniť podľa Vašej potreby.
  V prípade ak máte záujem o otvor na batériu je potrebné nám na mail objednavky@drezyonline odoslať grafický náhlad drezu z našej galérie s vyznačením otvoru. Následne dáme otvor spraviť.

  Prajem pekný deň
Hodnotenia

Nemecká firma BLANCO sa už od roku 1925 špecializuje na výrobu a spracovávanie materiálov a zariadení pre gastronómiu. Je jednou z najvyhľadávanejších a najväčších značiek kuchynských drezov na svete. Na našej stránke ponúkame široký výber drezov, kuchynských batérií a príslušenstva značky BLANCO. V ponuke sú aj akciové sety nerezových a silgranitových kuchynských drezov a batérií BLANCO.

Kuchynské drezy BANCO sú k dispozícii v troch materiáloch – nerez, silgranit a keramika. Silgranitové a keramické drezy sú vyrábané v niekoľkých farebných odtieňoch. V rovnakých materiáloch a farbách sú vyrábané aj kuchynské batérie, vďaka čomu je perfektné zladenie kuchynského drezu a batérie veľmi jednoduché.

...viac o značke
Záleží nám na vás
Pripravujeme akcie a najnižšie ceny alebo praktický darček do vašej domácnosti.
Príprava otvorov
Ponúkame vám riešenie vyhotovenia dier do drezov bez poplatku navyše.