Blanco Andano 450-U s tiahlom

242,00 €
Na sklade / doprava zadarmo
v predajni už 17.07.2020 / 17.07.2020 u vás doma
+ Pridať do setu
Blanco Andano 450-U predstavuje moderný kuchynský drez v hodvábne lesklom nerezovom prevedení, s montážou pod pracovnú dosku.
Popis produktu

Popis produktu Blanco Andano 450-U s tiahlom

 • nerez
 • pod pracovnú dosku
 • jednodrez
 • špecifický drez

Nerez /nehrdzavejúca oceľ/ disponuje od prírody vynikajúcimi vlastnosťami, ktoré ho predurčujú ako ideálny materiál vhodný pre kuchynské drezy. Nie je však nerez ako nerez. BLANCO spracováva len kvalitný nerez, ktorý sa vyberá na základe špecifických kritérií a podlieha prísnym kontrolám kvality. Výsledkom sú prvotriedne nerezové drezy BLANCO, ktoré spĺňajú tie najnáročnejšie požiadavky, čo sa týka kvality, funkčnosti a dizajnu.

Vďaka svojmu neutrálnemu zafarbeniu sa dá nerez integrovať do každého kuchynského prostredia. Aj po rokoch pôsobí tento materiál ušľachtilo a brilantne. 

Bežné nerezové drezy sa ošetrujú bežnými čistiacimi prostriedkami a z času na čas sa vypulírujú so špeciálnym ošetrovacím prípravkom na nerez - BLANCO POLISH odstraňuje malé škrabance, redukuje ľahké stopy po použití a dáva drezu lesk. Nie je možnosť použiť na neupravovaný povrch.

...celý popis produktu

Obsah balenia

 • sifón komplet = odtoková armatúra + zápachový uzáver s odbočkou pre umývačku riadu a s ohybnou odtokovou trubicou - "husí krk" (obj.č.: 137 262)
 • 3 ½ výpusť InFino® so sitkom ovládaná okrúhlym tiahlom v prevedení chróm
 • sada úchytov

Na stiahnutie:

Hľadáte náhradné diely? Viac tu
Parametre

Parametre produktu Blanco Andano 450-U s tiahlom

Základné parametre

Materiál
nerez
Rozmery drezu
490 x 440 mm
Rozmery výrezu
technická dokumentácia mm
Rozmery vaničky
450 x 400 mm
Minimálna šírka skrinky
50 cm
Šírka drezu
60 a menej cm
Hĺbka vaničky
190 mm
Excentrické ovládanie
áno
Montáž drezu
pod pracovnú dosku
Tvar drezu
jednodrez
Orientácia drezu
špecifický drez

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Hrubá hmotnosť (kg)
4 kg
Výška, šírka, dĺžka (mm)
309 x 609 x 599
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Blanco Andano 450-U s tiahlom

Otázky a odpovede

 • Duchonova
  16.11.2015
  Dobry den, chcela by som sa informovat na drez Blanco Andano, aky je rozdiel medzi U a IF a co je to tiahlo. Dakujem krasne. Duchonova
  Fedor
  16.11.2015
  Dobrý deň,

  skratka U pri drezoch znamená pod dosku, čiže montáž na kamenné dosky a podobné tvrde materiály kde sa drez inštaluje zospodu.

  Označenie IF znamená na pracovnú dosku (klasicky) alebo do roviny s pracovnou doskou, tak isto platí pre tvrdšie materiály.

  Tiahlo alebo excentrické ovládanie výpuste je zložené z lanka a otočného kolieska, pomocou ktorého sa ďiaľkovo otvára a zatvára sitková výpusť drezu. Otočné koliesko je umiestnené na okraji drezu, a jeho otočením je možné prakticky vypustiť drez suchou cestou, bez ručného zatláčania a vyťahovania sitka.

  Prajem pekný deň
Hodnotenia

Nemecká firma BLANCO sa už od roku 1925 špecializuje na výrobu a spracovávanie materiálov a zariadení pre gastronómiu. Je jednou z najvyhľadávanejších a najväčších značiek kuchynských drezov na svete. Na našej stránke ponúkame široký výber drezov, kuchynských batérií a príslušenstva značky BLANCO. V ponuke sú aj akciové sety nerezových a silgranitových kuchynských drezov a batérií BLANCO.

Kuchynské drezy BANCO sú k dispozícii v troch materiáloch – nerez, silgranit a keramika. Silgranitové a keramické drezy sú vyrábané v niekoľkých farebných odtieňoch. V rovnakých materiáloch a farbách sú vyrábané aj kuchynské batérie, vďaka čomu je perfektné zladenie kuchynského drezu a batérie veľmi jednoduché.

...viac o značke
Záleží nám na vás
Pripravujeme akcie a najnižšie ceny alebo praktický darček do vašej domácnosti.
Príprava otvorov
Ponúkame vám riešenie vyhotovenia dier do drezov bez poplatku navyše.