Blanco Alaros mriežka

Koše na riad | 0% | Obj. číslo: 225 353

Štrukturovaná nerezová mriežka Blanco Alaros je vyrobená ako praktický doplnok pre kuchynský drez Blanco Alaros 6 S.

celý popis produktu
113,00 € s DPH
96,00 € s DPH
na objednávku

Nakúpte ešte za 100,00 € a získate dopravu zdarma!

Blanco Alaros mriežka

Hodnotenie produktu: 0 Hodnotení

Vlastnosti

  • praktická a estetická štrukturovaná mriežka
  • v kvalitnom nerezovom prevedení
  • vyrobená ako doplnok pre kuchynský drez Blanco Alaros 6 S
celý popis produktu

Značka Blanco

Nemecká firma BLANCO sa už od roku 1925 špecializuje na výrobu a spracovávanie materiálov a zariadení pre gastronómiu. Je jednou z najvyhľadávanejších a najväčších značiek kuchynských drezov na svete. Na našej stránke ponúkame široký výber drezov, kuchynských batérií a príslušenstva značky BLANCO. V ponuke sú aj akciové sety nerezových a silgranitových kuchynských drezov a batérií BLANCO.

Kuchynské drezy BANCO sú k dispozícii v troch materiáloch – nerez, silgranit a keramika. Silgranitové a keramické drezy sú vyrábané v niekoľkých farebných odtieňoch. V rovnakých materiáloch a farbách sú vyrábané aj kuchynské batérie, vďaka čomu je perfektné zladenie kuchynského drezu a batérie veľmi jednoduché.

celý popis značky

Parametre produktu

Základné parametre

Materiál
nerez

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Blanco Alaros mriežka

Vhodné pre:

Blanco Alaros 6 S - príslušenstvo biele
AkciaDoprava zadarmo

Blanco Alaros 6 S je granitový drez pre kuchyne navrhnuté podľa najmodernejšej architektúry. Drez je vhodný na montáž na pracovnú dosku alebo pod pracovnú dosku s minimálnou šírkou skrinky 60 cm. Jeho 205 mm hlboká vanička Vám zaručí extrémny priestor a praktickosť. V dreze pohodlne umyjete aj veľké hrnce či dokonca plech na pečenie. Dodávka obsahuje aj excentrické ovládanie výpuste a dve dosky na krájanie z bezpečnostného skla pre ešte väčší komfort a využitie.

735,00 €
na objednávku
735,00 €
Detail
Blanco Alaros 6 S - príslušenstvo čierne
AkciaDoprava zadarmo

Blanco Alaros 6 S je granitový drez pre kuchyne navrhnuté podľa najmodernejšej architektúry. Drez je vhodný na montáž na pracovnú dosku alebo pod pracovnú dosku s minimálnou šírkou skrinky 60 cm. Jeho 205 mm hlboká vanička Vám zaručí extrémny priestor a praktickosť. V dreze pohodlne umyjete aj veľké hrnce či dokonca plech na pečenie. Dodávka obsahuje aj excentrické ovládanie výpuste a dve dosky na krájanie z bezpečnostného skla pre ešte väčší komfort a využitie.

735,00 €
na objednávku
735,00 €
Detail